GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

ECOGARANTİE ® Vegan Bitkisel Çok Amaçlı Temizleyici ( 1 lt )

Fiyat:
260,00 TL

VEGAN Bitkisel Çok Amaçlı Temizleyici her çeşit kiri, kir birikimini ve yağı yok eder ve kalıntı bırakmaz.

Yüzeylerde iz bırakmaz.

Bitkisel güçlü hammaddeler sayesinde güvenli bir şekilde hijyen sağlar, organik portakal yağından gelen ferahlatıcı kokusu ile akdeniz esintileri evinizi saracak.
Çok amaçlı inovatif formülü sayesinde temizliğe harcadığınız zamandan tasarruf edip, kendinize daha çok zaman yaratabilirsiniz. 
Yüzeylerde leke bırakmamasının yanı sıra organik ve bitkisel kaynaklı hammaddeleri sayesinde kimyasal kalıntıya neden olmaz.
Tüm aileniz ve çevreniz için temiz ve güvenli mekanlar için...

More CleanY Çok Amaçlı Temizleyici temizlikte en güvenli yardımcınız!

Etkin, çok yönlü, hassas ve çevreye duyarlı ürün.
 
More CleanY Çok Amaçlı Temizleyici;
Kimyasal kalıntı bırakmaz çünkü, SLES, Klor, Paraben, Sentetik Parfüm ve Fosfat gibi zararlı kimyasallar KESİNLİKLE içermez.
Hammaddelerin üretiminden itibaren tüm aşamalar EKOLOJİK sertifikalıdır. 
Avrupa Birliğinden ECOGARANTİE ® sertifikalıdır. Bitkisel ve doğal hammaddelerle üretilmiştir. 
Petrol ve hayvansal kaynaklı hammaddeler içermez.
Kullanımı: 5 litre suya 1 kapak ( 50ml) More CleanY Genel Yüzey Temizleyici ilave ederek yüzeyler silinir. 
 
Eco Garanti ECOGARANTİE ® ne demektir?

ECOGARANTİE ®; Avrupa Birliği kapsamında, ekolojik temizlik ürünleri için bir sertifikasyon kuruluşudur.
Çevreye saygı göstererek, dünyanın ekolojik dengesini bozmadan üretim gerçekleştiren firmaların ürettiği ürünlerin içeriklerini, üretim şartlarını, kalite standartlarını belirleyip, bu kapsamda denetim yaparlar. Sadece bizim gibi denetimi geçen firmalar, yani bu kalite standartı kapsamında üretim yapan firmalara bu sertifikayı verirler.
Sadece sertifika almaya hak kazanan firmalar, ECOGARANTİE ® logosunu ürünlerinin üzerine basabilir. Şartları ise genel olarak; insan, hayvan ve bitkiler arasındaki ekolojik dengeyi bozmadan, kaynakların sürekliliğini etkilemeden üretim yapılmasıdır.
Ürün üretiminde ve piyasaya arzında sosyoekonomik dinamikleri göz önüne alarak hem tüketiciyi hem üreticiyi destekleyen kanunların dikkate alınıyor olması.Üretim metotlarının, içerikte kullanılan aktiflerin çevre bilimle ilgili ve insan hakları açısından istismar edilmediğinin gösterilmesi, hayvansal kaynaklı ham madde kullanılmaması, ham maddeden, son ürüne hayvanlar üzerinde kesinlikle deney yapılmıyor olması.

Vegan temizlik ürünü ne demektir? Veganlık, basit tanımı ile hayvansal kaynaklı hiç bir ürünü tüketmemek, hayvanlara, hayvanların yaşam haklarına zarar verecek hiç bir ürünü kullanmamaktır. Vegan kozmetik ürün ve vegan temizlik ürünleri, içerisinde hayvansal kaynaklı hiç bir hammadde bulundurmayan, hammaddesinden son ürüne kadar hiç bir şekilde hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünlerdir.
Helal sertifikası nedir? Ürünün ham maddeden başlayarak mamül madde aşamasına kadar bütün proseslerinin, ürün bileşiminde bulunan bütün maddelerin ve katkı maddelerinin gerek menşei, gerek temin biçimi ve yolları, gerekse temin kaynağı bakımından İslami kriterlere ve insani gereklere uygun olması,ürünün paketleme malzemelerinin ve depolama şartlarının insani gereklere ve İslami kriterlere uygun olması, iyi üretim uygulamaları(GMP), iyi hijyen uygulamaları(GHP) ve HACCP şartlarının sağlanması ile sertifikalandırmadır.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)


Evimin laminant parkelerini More CleanY Çok Amaçlı Temizleyici ile temizleyebilir miyim?

Evet More CleanY Çok Amaçlı Temizleyici, yüzeylere zarar vermeden ve sağlığınız için kimyasal kalıntı bırakmadan temizliğinize yardımcı olur,
gün size kalır.
Camlarımı More CleanY Çok Amaçlı Temizleyici ile silebilir miyim?

Evet More CleanY Çok Amaçlı Temizleyici, yüzeylere zarar vermeden ve sağlığınız için kimyasal kalıntı bırakmadan temizliğinize yardımcı olur,
gün size kalır.
Koltuklarımı More CleanY Çok Amaçlı Temizleyici ile silebilir miyim?

Evet More CleanY Çok Amaçlı Temizleyici, yüzeylere zarar vermeden, koltuklarınızın, halılarınızın üzerinde iz bırakmadan ve sağlığınız için kimyasal kalıntı bırakmadan temizliğinize yardımcı olur,
gün size kalır.
Mutfak dolaplarımın içini More CleanY Çok Amaçlı Temizleyici ile temizleyebilir miyim?

Evet More CleanY Çok Amaçlı Temizleyici, yüzeylere zarar vermeden ve sağlığınız için kimyasal kalıntı bırakmadan temizliğinize yardımcı olur, gün size kalır.
Diğer Özellikler
Stok KoduDA-ÇAT
MarkaMore CleanY
Stok DurumuVar
AnasayfaHakkımızda | İletişim | Banka Hesap Numaraları
Gizlilik Politikası | Teslimat ve İade | Mesafeli Satış Sözleşmesi

Guvenli alışveriş
 
FacebookTwitterInstagram
05359758070
Müşteri Danışma ve Sipariş Hattı
Tüm hakları saklıdır. Doğal Ambar Paz. Tic. Ltd. Şti. © 2017.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.