GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

ECOGARANTİE ® Vegan Bitkisel Bulaşık Deterjanı ( 500 ml )

Fiyat:
260,00 TL

Bitkisel Bulaşık Deterjanı, bulaşıklarda ki yağ ve yiyecek kalıntılarına hızla nüfuz eder, tüm kirleri hızla söker, hijyen sağlar.

Kolayca durulanır,kalıntı bırakmaz.
Çok az bir miktarı bile yoğun köpük sağlar.
Hassas bulaşıklarda bile kullanılabilir.
İçerisindeki bitkisel gliserin ve organik portakal yağı sayesinde cildinizle dosttur.
Fresh kokusu içerisindeki organik portakal yağı ile sağlanmıştır.

VEGAN Bitkisel Bulaşık Deterjanı


klor praben içermez Mutfak süngerleri, bezleri ve lavabo drenajındaki kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur. More CleanY Bitkisel Bulaşık Deterjanı soğuk suda bile etkilidir ve böylece enerji tasarrufu sağlar.

More CleanY Bitkisel Bulaşık Deterjanı SLES, Klor, Paraben, Sentetik Parfüm ve Fosfat gibi zararlı kimyasallar KESİNLİKLE içermez. Hammaddelerin üretiminden itibaren tüm aşamalar EKOLOJİK sertifikalıdır.

Avrupa Birliğinden ECOGARANTİE ® sertifikalıdır. Bitkisel ve doğal hammaddelerle üretilmiştir. 
Petrol ve hayvansal kaynaklı hammaddeler içermez.

Kullanımı: 5 lt suya yaklaşık 1 tatlı kaşığı (5ml) bulaşık deterjanı ilave edilir. 
 
Eco Garanti ECOGARANTİE ® ne demektir?

ECOGARANTİE ®; Avrupa Birliği kapsamında, ekolojik temizlik ürünleri için bir sertifikasyon kuruluşudur.
Çevreye saygı göstererek, dünyanın ekolojik dengesini bozmadan üretim gerçekleştiren firmaların ürettiği ürünlerin içeriklerini, üretim şartlarını, kalite standartlarını belirleyip, bu kapsamda denetim yaparlar. Sadece bizim gibi denetimi geçen firmalar, yani bu kalite standartı kapsamında üretim yapan firmalara bu sertifikayı verirler.
Sadece sertifika almaya hak kazanan firmalar, ECOGARANTİE ® logosunu ürünlerinin üzerine basabilir. Şartları ise genel olarak; insan, hayvan ve bitkiler arasındaki ekolojik dengeyi bozmadan, kaynakların sürekliliğini etkilemeden üretim yapılmasıdır.
Ürün üretiminde ve piyasaya arzında sosyoekonomik dinamikleri göz önüne alarak hem tüketiciyi hem üreticiyi destekleyen kanunların dikkate alınıyor olması.Üretim metotlarının, içerikte kullanılan aktiflerin çevre bilimle ilgili ve insan hakları açısından istismar edilmediğinin gösterilmesi, hayvansal kaynaklı ham madde kullanılmaması, ham maddeden, son ürüne hayvanlar üzerinde kesinlikle deney yapılmıyor olması.

Vegan temizlik ürünü ne demektir? Veganlık, basit tanımı ile hayvansal kaynaklı hiç bir ürünü tüketmemek, hayvanlara, hayvanların yaşam haklarına zarar verecek hiç bir ürünü kullanmamaktır. Vegan kozmetik ürün ve vegan temizlik ürünleri, içerisinde hayvansal kaynaklı hiç bir hammadde bulundurmayan, hammaddesinden son ürüne kadar hiç bir şekilde hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünlerdir.
Helal sertifikası nedir? Ürünün ham maddeden başlayarak mamül madde aşamasına kadar bütün proseslerinin, ürün bileşiminde bulunan bütün maddelerin ve katkı maddelerinin gerek menşei, gerek temin biçimi ve yolları, gerekse temin kaynağı bakımından İslami kriterlere ve insani gereklere uygun olması,ürünün paketleme malzemelerinin ve depolama şartlarının insani gereklere ve İslami kriterlere uygun olması, iyi üretim uygulamaları(GMP), iyi hijyen uygulamaları(GHP) ve HACCP şartlarının sağlanması ile sertifikalandırmadır.

 

Sıkça Sorulan Sorular


Çelik çatal bıçak takımlarımda iz bırakır mı ?
More CleanY ECOGARANTİE ® Vegan Bitkisel Bulaşık Deterjanı, tüm mutfak malzemelerinin temizliğinde kullanılır. Bulaşıkları yağlardan ve kirlerden arındırır, kolayca durulanır. Kalıntı bırakmaz. Tüm bulaşıklarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Bitkisel içeriği sayesinde kimyasal kalıntı bırakmamasının yanında malzemelerinizde iz de bırakmaz. 
 
Hassas bir cildim var, More CleanY ECOGARANTİE ® Vegan Bitkisel Bulaşık Deterjanı kullanabilir miyim?
Eğer bitkisel içeriklere karşı özel bir hassasiyetiniz yoksa güvenle kullanabilirsiniz. Bunun dışında bitkisel hammaddelerden üretildiği ve Eco sertifikalı olduğu için hassas ciltlerinde bulaşık yıkarken kullanımına uygundur. 
Neden More CleanY ECOGARANTİE ® Vegan Bitkisel Bulaşık Deterjanıtercih etmeliyim?
More CleanY ECOGARANTİE ® Vegan Bitkisel Bulaşık Deterjanı tamamen doğal bitkisel kaynaklı hammaddelerden üretildiği için, bulaşıklarınıza ve cildinize çok hassas davranır.  Kolay durulanır, iz bırakmaz. 
Diğer bulaşık deterjanlarından farkı nedir?
More CleanY ürünleri, hammaddelerinden son ürüne kadar kalite standartları içerisinde üretilir. İçeriğinde doğal kaynaklı, eco sertifikalı hammaddeler sayesinde güvenle kullanılır. SLES, Klor, Paraben, Sentetik Parfüm ve Fosfat gibi zararlı kimyasallar KESİNLİKLE içermez.
Hammaddelerin üretiminden itibaren tüm aşamalar EKOLOJİK sertifikalıdır. 
Avrupa Birliğinden ECOGARANTİE ® sertifikalıdır. Bitkisel ve doğal hammaddelerle üretilmiştir. 
Petrol ve hayvansal kaynaklı hammaddeler içermez.VEGAN'dır.

 
Diğer Özellikler
Stok KoduDA-BT
MarkaMore CleanY
Stok DurumuVar
AnasayfaHakkımızda | İletişim | Banka Hesap Numaraları
Gizlilik Politikası | Teslimat ve İade | Mesafeli Satış Sözleşmesi

Guvenli alışveriş
 
FacebookTwitterInstagram
05359758070
Müşteri Danışma ve Sipariş Hattı
Tüm hakları saklıdır. Doğal Ambar Paz. Tic. Ltd. Şti. © 2017.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.